Costa Brava Cup 2016 - INFORMACJE

„COSTA BRAVA CUP”

17.10.2016 – 20.10.2016

Zwracam się do Państwa z bardzo ciekawą i atrakcyjną propozycją wyjazdu na turniej Costa Brava Cup 2016, który odbędzie w Hiszpanii w październiku 2016 roku. Organizatorem rozgrywek jest firma Euro-Sportring, specjalizująca się w organizacji młodzieżowych turniejów piłkarskich na terenie 12 krajów Europy. W poprzednim sezonie mieliśmy już okazję uczestniczyć w dwóch turniejach tej rangi, najpierw w okresie Wielkanocy - w Wiedniu, oraz na początku lipca we Wrocławiu. W obu przypadkach turniej stał na wysokim poziomie zarówno sportowym jak i organizacyjnym.

Turniej Costa Brava Cup, to nie jedyna atrakcja wyjazdu, która czeka na zawodników. W samej Hiszpanii spędzimy pięć dni pełne nie tylko piłkarskich emocji, ale zwiedzania, plażowania i wielu chwil, które zapadną w pamięć na długo. Zaraz po przyjeździe na Półwysep Iberyjski zawitamy do Barcelony, gdzie zwiedzimy najważniejsze zakątki tego pięknego miasta, a także odwiedzimy legendarny stadion Camp Nou, wraz ze zwiedzaniem całego obiektu, szatni, muzeum z trofeami i innymi atrakcjami. W planach mamy też rejs statkiem i inne niespodzianki.

Sam turniej, potrwa 3 dni, a weźmie w nim udział ponad blisko 300 drużyn z 12 państw takich jak Dania, Francja, Holandia czy nawet Meksyk i Australia! Mecze rozgrywane będą na 14 boiskach, co pokazuje skalę zainteresowania tym turniejem.

Pragnę zachęcić wszystkich Państwa do zapoznania się ze szczegółami wyjazdu, i wstępną, nie zobowiązującą informację odnośnie ewentualnego udziału syna w tym wyjeździe. Perspektywa czasu, która pozostała do tego przedsięwzięcia jest dosyć odległa gdyż wynosi rok czasu, jednak tego typu wyjazdy muszą być zaplanowane z wyprzedzeniem, tak by można było zgromadzić potrzebne środki i zaplanować przyszłoroczne wakacje. Każdą decyzję uszanuję, a ze swojej strony powiem tylko, że jest to naprawdę świetna okazja przeżyć wspólnie fantastyczny tydzień, który zapamiętamy na długo.

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Data turnieju: 17.10.2016 – 20.10.2016

Państwo: Hiszpania

Miejscowość: Costa Brava (60km od Barcelony)

Odległość od Wrocławia około 2 tys. km.

Wyżywienie: Śniadanie i obiad i kolacja

Nocleg: Hotel 2* Maresme

Centrum turniejowe: Park Sportowy na Costa Brava (12 boisk w jednym miejscu)

Koszty:

Około 900 zł – 5 noclegów z pełnym wyżywieniem (śniadanie,obiad,kolacja)

Około 500 zł – koszt transportu do Hiszpanii i z powrotem

Klub uczestniczący: FORZA WROCŁAW

Kategorie wiekowe: U13, U15 i U17

Trener kat. U13: Jakub Strojec tel: +48784391 308

Trener kat. U15: Mateusz Zieliński tel: +48795481 027

Trener kat. U17: Bartosz Gałkowski tel: +48726731 007

PRZYKŁADOWY PLAN WYJAZDU

Piątek:

Około 23.00 – Wyjazd do Hiszpanii

Sobota:

Około 12.00 – Wycieczka w Bazylei (Szwajcaria)

Wycieczka będzie trwać około 6 godzin i planujemy odwiedzić Aqua Park koszt w granicach 10 euro od osoby.

Niedziela:

Około godziny 09.00 Wycieczka do Barcelony odwiedzenie stadionu NOU CAMP (Barcelony) koszt w granicach 17 euro od osoby. Odwiedzenie najciekawszych zakątków miasta.

Po południu rejestracja w Hotelu i wyjście na plaże

Poniedziałek – Czwartek

Rano – śniadanie, po południu – obiad, wieczorem – kolacja

Dodatkowo w czasie wolnym spędzanie czasu na zwiedzanie i plażowanie

Rano – Śniadanie

Około godziny 10.00 wyjazd do domu

Po południu zbiórka pod Aqua Parkiem we Wrocławiu po odbiór dzieci.