Forza 2004 dopingowała reprezentację!

17 listopada na Stadionie Miejskim we Wrocławiu Reprezentacja Polski rozegrała towarzyski mecz z Czechami.
Spotkania dwóch finalistów przyszłorocznych Mistrzostw Europy we Francji zakończyło się efektownym zwycięstwem biało-czerwonych 3:1, a z trybun wrocławskiego stadionu podopiecznych Adama Nawałki dopingowała blisko 40-osobowa grupa kibicowska "Forza 2004".

Po zeszłorocznym remisie z reprezentacją Szwajcarii, tym razem wspólnie doświadczyliśmy zwycięstwa Reprezentacji Polski, i oby w przyszłości było wiele okazji to wspólnego świętowania po zwycięskich pojedynkach.

Oprócz typowo-meczowych emocji, chłopcy mieli okazję zaobserwować z wysokości trybun zawodników grających na tych samych pozycjach co w naszej drużynie i przyniosło to sporo wniosków i mam nadzieję przełożymy to na lepsze zrozumienie gry- nad czym cały czas pracujemy.

Kolejnym stadionem, na którym zagościmy, będzie Stadion Narodowy w Warszawie, który zwiedzimy przy okazji Halowych Mistrzostw w Warszawie 12-13 grudnia br.
Zagraniczne stadiony podbijemy już w roku 2016 - a daniem głównym będzie CAMP NOU w Barcelonie :)

FORZA ! :)