X Halowe Mistrzostwa Warszawy w roczniku 2004 - Informacje

Runda jesienna rozgrywek ligowych młodzików trwa w najlepsze, a my planujemy już powolutku harmonogram turniejów halowych podczas zbliżającej się przerwy zimowej

Pierwszy turniej został już oficjalnie wpisany do naszego "rozkładu jazdy" a będzie nim X edycja Halowych Mistrzostw Warszawy, które odbędą się 12-13 grudnia. Turniej objęty jest Honorowym Patronatem Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz - Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. Organizatorem jest Klub Sportowy... Delta Warszawa, z którym mieliśmy przyjemność rywalizować w meczu sparingowym podczas naszego zeszłorocznego pobytu na obozie letnim w Pogorzelicy.

Turniej podzielony jest na trzy turnieje kwalifikacyjne, z których najlepsze drużyny trafią do dwóch turniejów półfinałowych, które będą ostatnim etapem eliminacji do Turnieju Finałowego, w którym weźmie udział najlepsze osiem warszawskich drużyn wyłonionych z turniejów półfinałowych oraz osiem zespołów z całego kraju. Udział w turnieju finałowym oprócz gospodarza turnieju oraz naszej drużyny, potwierdził zespół Sparty Zabrze oraz drużyny z Białorusi (Reprezentacja Brzeskiego Okręgu PN).

Oprócz dwudniowych zmagań piłkarskich planujemy odwiedzić Stadion Narodowy w Warszawie, oraz kilka najważniejszych miejsc stolicy.

Forza Wrocław 2004 reprezentować będzie ośmiu bądź dziewięciu zawodników naszej grupy powołanych w trakcie listopadowych przygotowań do rundy wiosennej.

Więcej szczegółów wkrótce :)