Forza 2004 Ultimate Team

FORZA 2004 ULTIMATE TEAM

Małym podsumowaniem tego piłkarskiego roku, będą przygotowane przeze mnie na wzór popularnej gry FIFA- karty Forza Ultimate Team, z którymi będziemy podnosić swoje umiejętności w kilku obszarach.

Po rozegraniu rundy wiosennej, wskaźniki umiejętności będą aktualizowane i na bieżąco będziemy obserwować rozwój każdego z zawodników w następujących aspektach: TEMpo, STRzał, PODanie, DRYbling, OBRona i FIZyczność.

Mam nadzieję, że u wszystkich zawodników już w maju będzie widoczny spory progres, a karty niech posłużą jako mała motywacja do podnoszenia swoich umiejętności.

Proszę też nie traktować kart jako wyznacznik hierarchii w zespole, każdy ma takie same szanse by się rozwijać, a aktualne wartości punktowe, niech będą pozycją wyjściową w dążeniu do maksymalnej ilości punktów, która każdorazowo wynosi 99.

Od 5 stycznia - wraz z pierwszym treningiem w okresie przygotowawczym, zaczynamy pracę nad własnymi umiejętnościami. Przypominam, że treningi w klubie to za mało... i trzeba koniecznie dołożyć regularny trening indywidualny.