Plebiscyt na "Piłkarza Miesiąca"

Począwszy od stycznia przyszłego roku, przez kolejne 11 miesięcy, w naszej grupie treningowej będzie przyznawany prestiżowy tytuł "Zawodnika Miesiąca". Mając na uwadze niezwykle ważny dla nas rok w kontekście pierwszego sezonu w kategorii młodzik, będzie to dodatkowy bodziec do jeszcze efektywniejszej pracy nie tylko na treningach, ale przede wszystkim nad indywidualnymi umiejętnościami technicznymi, które zawsze mogą być na wyższym poziomie.

Podczas ostatniego treningu w danym miesiącu miano najlepszego zawodnika w drużynie otrzyma osoba legitymująca się przede wszystkim bardzo wysoką frekwencją na treningach oraz szczególnym zaangażowaniem i efektywnością podczas treningów, meczów czy turniejów. Zwycięzca plebiscytu otrzyma drobny upominek od trenera i będzie brany pod uwagę przy późniejszym wyborze "Zawodnika Roku", którego w formie głosowania wybiorą koledzy z drużyny oraz trener.

Ładujemy akumulatory i od stycznia kontynuujemy naukę najpiękniejszej gry na świecie:)