Sparing kadry ze Śląskiem Wrocław

W najbliższą niedzielę, kadra rocznika 2004 rozegra mecz sparingowy z zespołem WKS Śląsk Wrocław. Będzie to dopiero pierwszy sprawdzian naszej drużyny i zarazem ostatni w roku 2014. Mecz rozpocznie się o godz.11:00 na krytym obiekcie ze sztuczną nawierzchnią na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Zbiórka na miejscu o godz.10:30.

Bardzo proszę o zabranie obuwia z płaską podeszwą (a najlepiej szutrówki), ponieważ gra w korkach wg regulaminu obiektu jest zabroniona! Oczywiście obowiązkowo przynosimy kompletny strój klubowy. Mecz rozegrany zostanie systemem 2x30min, 6+bramkarz. Koszt wynajęcia obiektu wynosi 15zł/os, pieniądze będę zbierał na miejscu przed rozpoczęciem meczu. W razie pytań proszę o kontakt.

Powołani na mecz:
1. Michał Kanecki