Obóz letni - Milicz 2016

Witam,

Przedstawiam Państwu wstępną ofertę obozu letniego w Miliczu, który zorganizowany zostanie dla drużyn ligowych naszego klubu w drugim tygodniu sierpnia 2016 roku. Biorąc pod uwagę rozwój sportowy naszych zawodników i stworzenie najlepszych warunków do przygotowania się do kolejnego sezonu ligowego, tegoroczny obóz letni odbędzie się w dwóch odsłonach.

Pierwszy obóz, tradycyjnie na przełomie czerwca i lipca w Niechorzu, skierowany będzie przede wszystkim dla grup dziecięcych co nie zmienia faktu, że również starsi zawodnicy mogą wziąć w nim udział. Z racji terminu, można ten wyjazd określić mianem "rekreacyjny" dlatego chętnych spędzenia 11 dni w miłej atmosferze nad polskim morzem, serdecznie zachęcam do zapisów.

Drugi obóz, to wyjazd przeznaczony dla grup od Młodzika do Juniora Starszego, i jest on obowiązkowy dla zawodników naszej grupy. Prawdopodobnie odbędzie się w terminie 7-13 sierpnia co stanowi sześć dni spędzonych w znakomitych warunkach do treningów i nie tylko. Koszt obozu wynosić będzie ok 700 zł, czyli zdecydowanie mniej niż za lipcowy obóz nad morzem. Biorąc pod uwagę październikowy wyjazd do Hiszpanii, jest to kwota jak najbardziej przystępna, a kwestię dyspozycyjności od drugiego sierpnia prosiłem na zebraniu organizacyjnym w styczniu.

Obóz jest bardzo wartościowym przedsięwzięciem biorąc pod uwagę przygotowania do kolejnego sezonu ligowego a mając do dyspozycji pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią, boisko typu "orlik", halę sportową oraz aquapark mamy wszystkie narzędzia ku temu by wykonać dobrą pracę i jeszcze lepiej "scementować" zespół. Zakwaterowanie będzie miało miejsce w szkole podstawowej, co daje również możliwość wspólnego przebywania niemal całą dobę.
Bardzo liczę na udział wszystkich zawodników podczas tego zgrupowania.