III Kolejka OLM: Powołania na mecze ligowe

W sobotę, 12 dnia września w Twardogórze, rozegramy mecz wyjazdowy w ramach
III kolejki Okręgowej Ligi Modzików.

Naszym przeciwnikiem będzie Lotnik Twardogóra, który co ciekawe nie rozegrał jeszcze ani jednego meczu w tym sezonie. Taka sytuacja spowodowana była wycofaniem się z rozgrywek Olimpiakosu Żerniki Wrocławskie, które najpierw oddał walkowera drużynie z Twardogóry a tydzień później naszej drużynie, nie stawiając się na meczu. Lotnik w poprzedniej kolejce pauzował, dlatego będzie to Ich inauguracja w sezonie 2015/2016. Nasza drużyna do tej pory rozegrała jedno spotkanie, w którym podzieliliśmy się punktami z Olympic Wrocław, remisując po wyrównanym meczu 1-1. Nie mając żadnego podłoża statystycznego, nie możemy odnieść się do naszego sobotniego przeciwnika, po za informacją, że niemal cała drużyna składa się z zawodników z rocznika starszego (2003). Dla nas to kolejna możliwość nauki i ogrywania się w systemie 9x9, w którym rozegraliśmy do tej jeden mecz, oprócz tego z Olympic, a było to na początku lipca w trakcie obozu letniego w Niechorzu z Ursusem Warszawa.

Wracając jeszcze na chwilę do Olimpiakosu, Komisja ds. Rozgrywek, uznała dotychczasowe mecze z udziałem drużyny z Żernik Wrocławskich za nieodbyte, co skutkuje tym, że zarówno Lotnik jak i Forza nie otrzymała trzech punktów za walkower. Terminarz nie uległ zmianom, nas czeka przymusowa pauza w następnej kolejce, co niezbyt dobrze wpływa na ciągłość gry, której zdecydowanie brakuje.

Warto dodać, iż w niedzielę, swoje spotkanie rozegra drużyna trenera Marcina, występująca w Terenowej Lidze Młodzików. Spotkanie odbędzie się o godz. 17:00 na Stadionie przy ul.Lotniczej 72. Późna godzina rozgrywania meczu, spowodowana jest utrudnieniami, które niesie za sobą organizacja Maratonu Wrocław, podczas którego poruszanie się po mieście będzie mocno ograniczone. W tym meczu wystąpią również nasi zawodnicy, a listę powołanych na weekendowe mecze zamieszczam poniżej.

OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW
(Dojazd we własnym zakresie) Osoby mające problem z transportem proszę o kontakt.

Termin: 12.09. (Sobota)

5. Mikołaj Marciniak
6. Dariusz Kiczka
7. Michał Kanecki

W razie pytań proszę o kontakt.